Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Orlicki w Radach Nadzorczych spółek Generali w Polsce

Organy statutowe Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A. oraz Generali Finance Sp. z o.o. powołały prof. Marcina Orlickiego jako niezależnego członka Rad Nadzorczych tych spółek.
Kategoria: Awanse
12.10.2017
Prof. Marcin Orlicki, fot. materiały prasowe

Profesor Marcin Orlicki jest pracownikiem naukowym Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, radcą prawnym i wybitnym znawcą prawa ubezpieczeniowego.  Wykłada prawo cywilne i prawo ubezpieczeniowe w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego poznańskiej uczelni. Jest autorem kilkudziesięciu opracowań poświęconych prawu cywilnemu i ubezpieczeniowemu.

Prof. Orlicki współtworzył projekty wielu aktów prawnych z zakresu ubezpieczeń, w tym kodeksu cywilnego Jest członkiem kolegium redakcyjnego „Prawa Asekuracyjnego" i arbitrem Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Funansowego. Profesor Orlicki ukończył wydziały prawa uniwersytetów w Poznaniu i Poczdamie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również