Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Paliwoda został counselem w kancelarii Dentons

Marcin Paliwoda jest związany z kancelarią prawniczą Dentons od 2007 roku. Został counselem w Zespole Fuzji i Przejęć oraz Private Equity.
Kategoria: Awanse
03.04.2018

26 marca 2018 roku, kancelaria prawnicza Dentons ogłosiła tegoroczne awanse swoich pracowników. Na stanowisko partnera w Zespole Fuzji i Przejęć oraz Private Equity powołano Marcina Paliwodę. 

Marcin Paliwoda związany jest z kancelarią od 2007 roku. Specjalizuje się w prawie handlowym i prawie spółek, reprezentując zarówno instytucje finansowe, jak i klientów korporacyjnych w szerokim zakresie spraw, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji nabywania spółek i aktywów, transakcji leasingowych, restrukturyzacji i tzw. corporate governance.

W ostatnim czasie doradzał FMC Corporation przy rozwiązaniu międzynarodowego joint venture z Nufarm w Europie Środkowo-Wschodniej oraz przy globalnym przejęciu części biznesu rolniczego firmy DuPont.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również