Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Żuchowski dyrektorem ds. ryzyka kredytowego w Provident Polska

Pod koniec października 2011 roku Marcin Żuchowski zaczął odpowiadać za Dział Ryzyka Kredytowego, Dział Odzyskiwania Należności, Dział Windykacji oraz Dział Kontroli Wewnętrznej spółki.
Kategoria: Awanse
22.11.2011

Pod koniec października 2011 roku Marcin Żuchowski zaczął odpowiadać za Dział Ryzyka Kredytowego, Dział Odzyskiwania Należności, Dział Windykacji oraz Dział Kontroli Wewnętrznej spółki. Powrócił do Providenta z KBC Consumer Finance Poland, gdzie pełnił funkcję szefa Działu Ryzyka Kredytowego w obszarze kredytów konsumenckich i był odpowiedzialny za politykę kredytową, zarządzanie portfelem oraz windykację. Wcześniej, w latach 2005-2007, pracował w Provident Polska na stanowisku kierownika ds. portfela kredytowego w Dziale Ryzyka Kredytowego.


- Provident działa w specyficznym, obarczonym sporym ryzykiem, obszarze rynku finansowego. Z przyjemnością wracam do międzynarodowej firmy, która pozwoli mi na wykorzystanie mojej wiedzy i doświadczenia do efektywnego zarządzania ryzykiem kredytowym oraz umożliwi stabilny wzrost wartości spółki - mówi Marcin Żuchowski.


Marcin Żuchowski ukończył Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Od ponad 10 lat związany jest z branżą finansową w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym kredytów konsumenckich. Interesuje się astronomią i profesjonalnym sprzętem audio. Gra również w siatkówkę.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również