Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Martyna Markiewicz została counselem w kancelarii Dentons

Martyna Markiewicz jest związana z kancelarią prawniczą Dentons od 2007 roku. Została counselem w Zespole Bankowości i Finansów.
Kategoria: Awanse
29.03.2018

26 marca 2018 roku, kancelaria prawnicza Dentons ogłosiła tegoroczne awanse swoich pracowników. Na stanowisko counsela w Zespole Bankowości i Finansów powołano Martynę Markiewicz.

Martyna Markiewicz jest związana z kancelarią Dentons od 2007 roku. Specjalizuje się w prawie bankowym, finansowym oraz cywilnym.

Ma doświadczenie w zakresie transakcji finansowania nabycia spółek, projektów nieruchomościowych, finansowania eksportu oraz projektów restrukturyzacyjnych. Uczestniczyła w licznych transakcjach finansowania, zarówno po stronie kredytodawców, reprezentując największe polskie i zagraniczne banki, jak i po stronie kredytobiorców, w tym spółek giełdowych, funduszy nieruchomościowych oraz funduszy private equity.

W ostatnim czasie doradzała m.in. na rzecz Banku BGŻ BNP Paribas i ING Banku Śląskiego przy finansowaniu udzielonym spółce z grupy Capital Park na refinansowanie budowy kompleksu Royal Wilanów.

Reprezentowała również fundusz Coast2Coast Capital w związku z konsorcjalnym finansowaniem nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Krośnieńskich Hut Szkła „Krosno” S.A. w upadłości likwidacyjnej.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również