Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mazars w Polsce powołuje Zhe Qiu na szefa zespołu China Desk

Zhe Qiu posiada ponad ośmioletnie doświadczenie zawodowe, które zdobył pracując w międzynarodowych firmach audytorsko-doradczych w Omanie, na Cyprze i w Stanach Zjednoczonych.
Kategoria: Awanse
23.05.2016

Zhe Qui pochodzi z Pekinu. Ukończył studia na Wydziale Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie w Southampton (Wielka Brytania). Jest licencjonowanym biegłym rewidentem w stanie Nowy Jork oraz członkiem ACCA. Jego językiem ojczystym jest chiński, biegle włada językiem angielskim. Od niedawna, z pomocą swojej żony Polki, uczy się także języka polskiego. 

Mazars posiada blisko 25-letnie doświadczenie na polskim rynku, gdzie działając jako grupa spółek zatrudniających łącznie ponad 200 osób w Warszawie i Krakowie, oferuje polskim i zagranicznym firmom działającym w różnych sektorach gospodarczych, pełną gamę usług audytorskich, doradztwo biznesowe, doradztwo w kwestiach podatkowych oraz usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe. 

Zespół China Desk działa we współpracy z Mazars Global China Services Group. Został utworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości międzynarodowe usługi audytorskie i doradcze dla chińskich firm, które chcą rozwijać się w Polsce lub w innych krajach Europy Środkowej oraz by pomóc polskim i środkowoeuropejskim firmom rozpocząć lub rozwinąć działalność w Chinach.

Dzięki niedawnej fuzji z firmą Zhongshen Zhonghuan, Mazars jest wiodącą firmą audytorską doradczą w Chinach, gdzie zatrudnia ponad 18 tys. specjalistów (w tym 83 partnerów) w 15 biurach na terenie Chin kontynentalnych.

Zobacz również