Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Hucał został CEO Nationale-Nederlanden Węgry i NN Bułgaria

Michał Hucał, członek zarządu ds. komercyjnych w Nationale-Nederlanden został mianowany CEO NN Węgry i NN Bułgaria.
Kategoria: Awanse
08.01.2020

– Z dumą i uznaniem mogę potwierdzić, że Michał Hucał objął stanowisko CEO w NN Węgry i Bułgaria. Nie mam wątpliwości, że jest to zasłużony awans i wyróżnienie. Życzę Michałowi sukcesów i powodzenia w nowej roli. Dla naszej organizacji to wyjątkowe wydarzenie. Po raz kolejny menedżer z Polski będzie rozwijał swoją karierę w międzynarodowych strukturach Grupy NN. Po Annie Grzelońskiej, prezes NN w Rumunii, to grono zasilił Michał reprezentując nas na Węgrzech i w Bułgarii – mówi Paweł Kacprzyk, prezes Nationale-Nederlanden.

Michał Hucał objął stanowisko prezesa zarządu węgierskiej i bułgarskiej spółki NN 1 stycznia 2020 roku. Tym samym zastąpił on na tym stanowisku Imre Sztano, który został promowany na Chief Digital Officer w NN International. Michał Hucał posiada ponad 15-letnie doświadczenie w sektorze usług finansowych. Od 2016 roku pełnił funkcję członka zarządu w Nationale-Nederlanden. W tym czasie był odpowiedzialny za obszar marketingu i rozwój oferty produktowej. Przed rozpoczęciem pracy w strukturach Nationale-Nederlanden, Michał Hucał pracował m.in. w Alior Banku, Banku ING oraz Banku BPH.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również