Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Majewski partnerem Mazars

Zobacz oferty pracy

Mazars, międzynarodowa firma audytorsko-doradcza ogłosiła nominację dla Michała Majewskiego na Partnera międzynarodowego.
Kategoria: Awanse
22.12.2021
Zobacz
oferty pracy

Michał Majewski jest odpowiedzialny za prowadzenie oraz nadzorowanie projektów z zakresu audytu ustawowego, audytu dochodzeniowego, a także analizy systemów kontroli wewnętrznej. Wielokrotnie brał udział w projektach typu due diligence na zlecenie inwestorów krajowych i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług na rzecz podmiotów działających w sektorze handlu i dóbr konsumenckich, motoryzacyjnym, technologicznym, telekomunikacyjnym i medialnym. Jego praktyka zawodowa obejmuje także audyt spółek publicznych oraz spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Z Mazars związany jest od ponad 14 lat. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce RSM Hemmelrath Audyt. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego jako magister ekonomii. Ponadto posiada uprawnienia do wykonywania zawodu biegłego rewidenta.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również