Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Muc dyrektorem zarządzającym w DTZ

Michał Muc został mianowany przez Grupę DTZ dyrektorem zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów.
Kategoria: Awanse
18.08.2010

Michał Muc został mianowany przez Grupę DTZ dyrektorem zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów i portfelem ponad 30 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1,5 miliona m kw.


Przed objęciem tego stanowiska, Michał zajmował stanowisko dyrektora finansowego w zespole Property and Asset Management w DTZ. Michał będzie tymczasowo piastował obydwa te stanowiska do czasu aż zostanie wybrana nowa osoba odpowiedzialna za obszar finansowy.


- Jestem bardzo zadowolony, że Grupa DTZ obdarzyła mnie zaufaniem i postawiła przede mną nowe wyzwania w postaci kierowania największym zespołem property management w Polsce, który zarządza zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych. Moim głównym celem jest rozszerzenie portfela zarządzanych przez DTZ nieruchomości, dbając jednocześnie o wysoki standard obsługi obecnie zarządzanych nieruchomości i satysfakcję naszych klientów. Jako zespół będziemy bardzo mocno koncentrować się na zapewnianiu stałej, wysokiej jakości usług dla właścicieli nieruchomości oraz najemców, aby DTZ umocnił swoją pozycję jako "zarządca nieruchomości z wyboru" - powiedział Michał Muc.


Michał posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze finansowym oraz zarządzania nieruchomościami. Po ukończeniu studiów w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie pracował dla PepsiCola, Ahold Polska oraz NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna jako dyrektor finansowy. Michał jest w zespole Property and Asset Management w DTZ od czerwca 2008 roku. Ostatnio ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu europejskich standardów rachunkowości i finansów.


W wolnym czasie lubi grać w golfa, gotować oraz pielęgnować swój ogród.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również