Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Tokarski Partnerem w Deloitte

Na czele zespołu Corporate Finance w Deloitte stanął Michał Tokarski. Nowy Partner to ekspert z wieloletnim doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej, które zdobywał w Polsce oraz na innych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.
Kategoria: Awanse
07.10.2019
Fot. materiały prasowe.

Dział Doradztwa Finansowego Deloitte rozwija kompetencje w obszarze fuzji i przejęć. Zespół Corporate Finance, będący częścią Działu Doradztwa Finansowego Deloitte, świadczy usługi w transakcjach fuzji i przejęć, na rzecz dużych międzynarodowych przedsiębiorstw oraz prywatnych polskich podmiotów, a także funduszy private equity.

– Na globalnym rynku fuzji i przejęć obserwujemy rekordowe wyniki. Jeśli wziąć pod uwagę zmiany modeli biznesowych firm, niskie stopy procentowe oraz dobrą koniunkturę gospodarczą, trzeba przyznać, że aktywność transakcyjna jest od kilku lat wysoka. Przed Michałem i jego zespołem czas więc sporych wyzwań i intensywnej pracy. Cieszę się, że taki ekspert dołączył do Działu Doradztwa Finansowego, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem realizację projektów dla naszych klientów – mówi Tomasz Ochrymowicz, Partner Zarządzający Działem Doradztwa Finansowego Deloitte.

Przed rozpoczęciem pracy w Deloitte, Michał Tokarski pełnił funkcję Partnera w warszawskim biurze Vienna Capital Partners. Ukończył Szkolę Główną Handlową w Warszawie. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje doradztwo w ramach transakcji fuzji i przejęć, głównie po stronie kupującego. Ma na swoim koncie liczne transakcje przeprowadzone na rzecz inwestorów private equity oraz oraz ich spółek portfelowych.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również