Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mikołaj Wójcik Dyrektorem Departamentu Relacji Zewnętrznych w Provident Polska

Mikołaj Wójcik będzie odpowiedzialny za komunikację korporacyjną, w tym za obszar public affairs, public relations oraz CSR.
Kategoria: Awanse
09.03.2020

Mikołaj Wójcik, zanim dołączył do Provident Polska, kierował zespołem medialnym w Legii Warszawa, gdzie odpowiadał za komunikację zewnętrzną, rozwijał produkcję treści i  nadzorował ich dystrybucję w kanałach własnych  i zewnętrznych. Wcześniej, przez wiele lat pracował jako dziennikarz.

Kierował działem politycznym dziennika „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska), był także zastępcą szefa działu krajowego w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz dziennikarzem działu politycznego w „Dzienniku”. W Provident Polska obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Relacji Zewnętrznych, na którym zastąpi Romana Jamiołkowskiego. Mikołaj będzie bezpośrednio raportował do Patrycji Rogowskiej-Tomaszyckiej, Członka Zarządu ds. Corporate Affairs. 

Źródło: Provident Polska. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również