Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Monika Kania Lead Business Development Managerem w Revolut for Business

Monika Kania dołączyła do Revolut w styczniu 2020 roku. Odpowiada za rozwój oferty Revolut dla firm i dostosowanie jej do potrzeb polskich przedsiębiorców.
Kategoria: Awanse
03.02.2020

Monika posiada szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania operacyjnego, produktów digital finance, modelowania biznesowego oraz strategii rozwoju produktów finansowych na rynkach zagranicznych.

W latach 2015-2019 pełniła rolę Chief Executive Officera a następnie od 2020 roku rolę  doradcy zarządu w Xchanger. Polsko-brytyski startup współtworzyła od podstaw. Xchanger to finansowy marketplace umożliwiający użytkownikom realizację transakcji walutowych po korzystnym kursie. Firma została wyróżniona w ramach CESA Awards 2019 tytułem Best Fintech Startup in Poland. Monika zbudowała od podstaw struktury operacyjne spółki, była odpowiedzialna za modelowanie biznesowe, rozwój produktu oraz partnerstwa na rynkach polskim i zagranicznych m.in.: UK, Malezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Współpracowałam z polskimi i zagranicznymi bankami i korporacjami np. PwC i Google.

W latach 2015-2016 pełniła rolę Chief Operating Officera w Telemedico, spółce sektora telemedycyny z grupy Docplanner. Była odpowiedzialna za działanie operacyjne spółki, kontakty z kluczowymi klientami, rozwój na rynkach zagranicznych produktów “white label”.

Wcześniej pracowała w dziale ekspansji firmy Lidl Spółka z o.o. gdzie była zaangażowana w rozwój sieci handlowej w Polsce.

Absolwentka Europa Universitaet Viadrina we Frankfurcie, gdzie studiowała na kierunkach Ekonomia Przedsiębiorstw i International Management.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również