Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy dyrektor biura maklerskiego w DnB NORD

Na stanowisko dyrektora biura maklerskiego Banku DnB NORD powołany został Tomasz Bilski. Dotychczasowy dyrektor biura - Leszek Traczyk - będzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora i skoncentruje się na współpracy z instytucjami finansowymi oraz upublicznian
Kategoria: Awanse
04.08.2010

Na stanowisko dyrektora Biura Maklerskiego Banku DnB NORD powołany został Tomasz Bilski. Dotychczasowy dyrektor biura - Leszek Traczyk - będzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora i skoncentruje się na współpracy z instytucjami finansowymi oraz upublicznianymi spółkami.


Tomasz Bilski rozpoczął karierę zawodową w 1993 roku od pracy w punkcie obsługi klientów w oddziale Banku BPH we Wrocławiu. Następnie jako koordynator POK oraz dyrektor regionu zachodniego rozwijał usługi brokerskie w sieci Oddziałów BPH. Kolejne kroki to praca stacjonarna w Centrali Biura Maklerskiego BPH w Warszawie, gdzie pełnił funkcje dyrektora ds. sprzedaży i marketingu oraz ostatnio zastępcy dyrektora biura maklerskiego ds. sprzedaży.


Z początkiem lipca 2010 roku objął funkcję dyrektora Biura Maklerskiego DnB NORD.


Tomasz Bilski jest żonaty, ma ośmioletnie bliźniaki Izę i Pawła. Jego hobby to jazda na nartach. Chodzi też po górach - ostatnio wspólnie z dziećmi.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również