Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy dyrektor w KUKE

Od 1 października 2012 roku do zespołu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, zajmującej się ubezpieczeniem transakcji handlowych polskich przedsiębiorców, dołączy jedna osoba na kluczowe stanowisko w strukturach firmy.
Kategoria: Awanse
22.10.2012

Od 1 października 2012 r. do zespołu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, zajmującej się ubezpieczeniem transakcji handlowych polskich przedsiębiorców, dołączy jedna osoba zajmująca kluczowe stanowisko w strukturach firmy. Stanowisko dyrektora Biura Sprzedaży i Obsługi Polis obejmie Marek Jakubicz.  


Marek Jakubicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Od 17 lat związany jest zawodowo z rynkiem ubezpieczeniowym. W latach 1995–1999 pracował w Biurach Ubezpieczeń Finansowych PZU oraz TUR Polisa, a przez kolejne osiem lat w TUiR „Warta”, gdzie pełnił funkcje menedżerskie. Od sierpnia 2007 roku był prezesem zarządu agencji ubezpieczeniowej Eurobond Polska.


Do jego głównych zadań w firmie należeć będzie opracowywanie i wdrażanie założeń związanych ze strategią spółki w zakresie sprzedaży produktów.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również