Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy prezes na czele ING Investment Management Polska

Na stanowisko prezesa zarządu ING Investment Management Polska powołana została Małgorzata Barska.
Kategoria: Awanse
15.10.2012
Małgorzata Barska została powołana z początkiem października na stanowisko prezesa zarządu ING Investment Management (Polska). Jej dotychczasowa odpowiedzialność (za sprzedaż i marketing funduszy) rozszerzona będzie o dodatkowe obowiązki na poziomie międzynarodowej współpracy w ING IM B.V.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i podyplomowych studiów Mastere de Management Industriel Europeen organizowanych przez Haute Etudes Commercialles (HEC) w Paryżu. Karierę zawodową rozpoczynała jako kupiec we francuskiej firmie Geant. W latach 1997–2005 swój rozwój zawodowy kontynuowała w branży motoryzacyjnej; początkowo w Fiat Auto Poland, a następnie w Volvo Auto Polska. Odpowiadała za rozwój sprzedaży dla klientów kluczowych, a w późniejszym okresie kierowała działem sprzedaży. Od 2005 roku związana z sektorem finansowym. Podczas swojej kariery w Banku Handlowym (Citibank) pełniła szereg funkcji: zaczynając od dyrektora oddziału Citigold, dyrektora ds. rozwoju współpracy ze strategicznymi partnerami, dyrektora ds. zarządzania portfelem Citigold do regionalnego dyrektora ds. sprzedaży produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych. Od 1 czerwca 2008 roku pełniła funkcję członka zarządu ING Investment Management (Polska) oraz członka zarządu ING Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, gdzie odpowiadała za departament sprzedaży i marketingu.

Od 2 października 2012 roku prezes zarządu ING Investment Management (Polska) oraz wiceprezes zarządu ING Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również