Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Olaf Pietrzak dyrektorem inwestycyjnym w Esaliens TFI

Olaf Pietrzak, który dołączył do zespołu Esaliens TFI SA, posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym, m.in. w Skarbcu TFI i strukturach Grupy Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union). Olaf Pietrzak wzmocni część dłużną zespołu zarządzającego Esaliens.
Kategoria: Awanse
28.09.2020
Fot. Unsplash

Nowy członek zespołu zarządzającego był zatrudniony w Grupie Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) w latach 1997-2007. Zarządzał portfelami dłużnymi Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie, a następnie dłużnymi funduszami inwestycyjnymi w Aviva Investors Poland TFI. Od 2007 r. do 2016 r. był zatrudniony w Skarbiec TFI - początkowo jako Zarządzający Funduszami, a następnie Dyrektor Zespołu Produktów Dłużnych i Alternatywnych. Na tym ostatnim stanowisku odpowiadał za stworzenie szerokiej oferty produktów Towarzystwa w zakresie długu. Przed dołączeniem do Esaliens zarządzał aktywami funduszy w Ipopema TFI i Lartiq TFI.

„W Esaliens TFI jesteśmy konsekwentni w pozyskiwaniu do zespołu wykwalifikowanej kadry i pracowników z odpowiednim doświadczeniem. Mając świadomość, jak ważną rolę odgrywają ludzie reprezentujący firmę, w szczególności zarządzający kapitałem powierzonym nam przez klientów, dobieramy odpowiednich specjalistów, ceniących wartości którymi się kierujemy i dopasowanych do naszej kultury korporacyjnej. Skutkuje to ogromnym zaufaniem naszych obecnych klientów i pozwala nam pozyskiwać zaufanie kolejnych” – mówi Piotr Rzeźniczak, członek zarządu Esaliens TFI SA, Szef zespołu inwestycji.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również