Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paul Ash FCMA, CGMA, 88. Prezydentem The Chartered Institute of Management Accountants

Paul Ash FCMA, CGMA został wybrany na 88. Prezydenta The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) oraz na 6. Przewodniczącego Association of International Certified Professional Accountants.
Kategoria: Awanse
15.06.2021
Fot. Unsplash

Paul Ash FCMA, CGMA został wybrany na 88. Prezydenta The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), największej na świecie organizacji zrzeszającej specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, oraz na 6. Przewodniczącego Association of International Certified Professional Accountants, najbardziej wpływowej organizacji zrzeszającej specjalistów z dziedziny rachunkowości publicznej i zarządczej, utworzonej przez American Institute of CPAs (AICPA) i CIMA. Stowarzyszenie reprezentuje 696 tys. członków, studentów i profesjonalistów ze 192 krajów.

Podczas rocznej kadencji Paul Ash skupi się w swoim programie na zmianie wyobrażenia o usługach świadczonych przez specjalistów ds. finansów, demonstrując ich wartość oraz pokazując rolę, jaką pełnią w niezwykle dynamicznym świecie biznesu. Będzie zachęcał członków do korzystania z nowych – także cyfrowych – możliwości, aby pomóc ich organizacjom dostosować się i rozwijać w tym obfitującym w wyzwania otoczeniu. Paul Ash będzie ściśle współpracował z Billem Pirollim CPA, CFF, PFS, CGMA, który obejmie funkcję Przewodniczącego AICPA i Wiceprzewodniczącego stowarzyszenia.

– Jestem dumny, że zostałem wybrany na Prezydenta CIMA i Przewodniczącego Association of International Certified Professional Accountants. To zaszczyt służyć naszym członkom i studentom na całym świecie – mówi Paul Ash. – Wstrząs wywołany przez pandemię przyspieszył transformację naszej profesji, abyśmy mogli sprostać wymaganiom stale zmieniającego się świata biznesu, wykorzystać potencjał nowych i pojawiających się technologii oraz stać na czele procesu podejmowania decyzji biznesowych przez lata. Przez ostatnie pięć lat AICPA i CIMA niestrudzenie pracowały nad wykształceniem specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej i publicznej, których świat potrzebuje. I teraz, jak jeszcze nigdy dotąd, wspieramy ich w wykorzystaniu zmian oraz innowacji, rozwoju umiejętności i kompetencji, a także – w roli strategicznych partnerów – w budowaniu większej wartości dla ich firm. Jako specjaliści ds. finansów musimy wyjść poza nasze strefy komfortu, by pomagać firmom w wytyczaniu ścieżek wyjścia z sytuacji kryzysowych, z którymi wiele z nich obecnie się boryka, a także w budowaniu bardziej zrówno­wa­żonej i odpornej na zawirowania przyszłości zarówno dla naszych firm, jak i wszystkich ich interesariuszy – dodał Paul Ash.

Pozostałe nominacje, które zatwierdzono podczas dorocznego walnego zgromadzenia CIMA (ang. CIMA AGM) to:

  • Melanie Kanaka FCMA, CGMA, wybrana na stanowisko wiceprezesa;
  • Sarah Ghosh FCMA, CGMA, wybrana na stanowisko wiceprezesa.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również