Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Wyrzykowski prezesem SECO/WARWICK

Paweł Wyrzykowski obejmie fotel prezesa Grupy SECO/WARWICK z dniem 1 lutego 2012 roku. Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Kategoria: Awanse
30.01.2012

Paweł Wyrzykowski obejmie fotel prezesa Grupy SECO/WARWICK z dniem 1 lutego 2012 roku. Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1992-1998 Paweł Wyrzykowski pracował w Grupie Banku Creditanstalt w Wiedniu i Warszawie. Od 1998 roku kontynuował karierę zawodową w Grupie Pfleiderer AG, będącej wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego. W latach 1998-2001 Paweł Wyrzykowski piastował stanowisko dyrektora finansowego oraz członka zarządu Pfleiderer Grajewo, by w 2002 roku objąć posadę prezesa zarządu tej spółki. W kolejnych latach (2008-2011) Paweł Wyrzykowski sprawował funkcję członka zarządu Pfleiderer AG w Neumarkt w Niemczech.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również