Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Gawron członkiem zarządu w Banku Pocztowym

Piotr Gawron rozpoczął pracę w Banku Pocztowym w kwietniu 2009 roku na stanowisku dyrektora zarządzającego pionu sprzedaży detalicznej. Nadzorował również pion informatyki. Obecnie zostanie członkiem zarządu w Banku Pocztowym.
Kategoria: Awanse
15.09.2010

Rada Nadzorcza Banku Pocztowego powołała Piotra Gawrona na stanowisko członka zarządu banku.


Od 18 sierpnia br. Piotr Gawron nadzoruje obszar bankowości rozliczeniowej, instytucjonalnej (dotychczas pod opieką prezesa zarządu - Tomasza Bogusa) i mikrofirm oraz pion informatyki.


Piotr Gawron rozpoczął pracę w Banku Pocztowym w kwietniu 2009 roku na stanowisku dyrektora zarządzającego pionu sprzedaży detalicznej. Nadzorował również pion informatyki. W latach 2008-2009 pracował dla PPF Group przy tworzeniu strategii dla projektu bankowego na rynku rosyjskim. Wcześniej, w latach 2000-2008, pracował w BRE Banku, gdzie od kwietnia 2006 roku pełnił funkcję dyrektora banku ds. mBanku,odpowiedzialnego za projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przed 2000 rokiem należał m.in. do zespołu ds. utworzenia banku hipotecznego PKO Banku Polskiego. W Powszechnym Banku Gospodarczym zajmował się nadzorem nad przedsiębiorstwami restrukturyzowanymi oraz projektami z zakresu project finance i organizacją emisji obligacji.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również