Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Kochanek Członkiem Zarządu PKO Banku Hipotecznego ze zgodą KNF

Komisja Nadzoru Finansowego na posiedzeniu w dniu 26 lutego 2019 r. jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Piotra Kochanka na stanowisko Członka Zarządu PKO Banku Hipotecznego SA nadzorującego zarządzanie ryzykiem istotnym w działalności banku.
Kategoria: Awanse
27.02.2019

Piotr Kochanek objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu PKO Banku Hipotecznego z dniem 1 stycznia 2019 roku. Piotr Kochanek jest wysokiej klasy specjalistą w zakresie pomiaru i analizy ryzyka finansowego w działalności banków.

Jest absolwentem wydziału matematyki Politechniki Śląskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Banku BPH, DnB Nord Polska, Allianz Bank Polska oraz Nordea Bank Polska.

Od 2014 r. związany jest z PKO Bankiem Hipotecznym, gdzie jako Dyrektor Biura odpowiadał m.in. za stworzenie kompleksowego systemu zarządzania ryzykiem oraz adekwatnością kapitałową Banku, rozwój systemu informacji zarządczej w obszarze ryzyka oraz projekt transferu wierzytelności z PKO Banku Polskiego do PKO Banku Hipotecznego.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również