Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Nerwiński został counselem w kancelarii Dentons

Piotr Nerwiński jest związany z kancelarią prawniczą Dentons od 2014 roku. Został counselem w Zespole Bankowości i Finansów.
Kategoria: Awanse
29.03.2018

26 marca 2018 roku, kancelaria prawnicza Dentons ogłosiła tegoroczne awanse swoich pracowników. Na stanowisko counsela w Zespole Bankowości i Finansów powołano Piotra Nerwińskiego.

Piotr Nerwiński jest związany z kancelarią Dentons od 2014 roku. Zajmuje się doradztwem na rzecz banków i innych instytucji finansowych oraz kredytobiorców na wszystkich etapach krajowych i międzynarodowych transakcji finansowania.

Uczestniczył w licznych projektach finansowania, w szczególności finansowania nieruchomości, finansowania projektów inwestycyjnych, finansowania transakcji nabycia spółek, a także doradzał przy implementacji programów faktoringu.

Ostatnio doradzał HSBC w związku z finansowaniem nabycia 28 centrów handlowych udzielonym Chariot Top Group BV oraz spółce Globalworth w związku z finansowaniem nabycia akcji Griffin Premium Real Estate, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w drodze wezwania.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również