Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Wierzbicki Dyrektorem Generalnym Capgemini Global Delivery Center w Polsce

Piotr Wierzbicki został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego Capgemini Global Delivery Center w Polsce. Dzięki sieci tego typu centrów zlokalizowanych na całym świecie Capgemini może świadczyć usługi biznesowe i transformacyjne dla międzynarodowych klientów w wielu językach, przez całą dobę.
Kategoria: Awanse
01.03.2023

Piotr Wierzbicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na kluczowych stanowiskach najwyższego szczebla z zakresu sprzedaży, finansów, które zdobył pracując jako CFO lub CEO w międzynarodowych firmach z branży IT (takich jak m.in. Sun Microsystems czy Sygnity). W ostatnim czasie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Atos Polska SA oraz Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. Jest absolwentem wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończył również szereg szkoleń z zakresu finansów, zarządzania, sprawozdawczości finansowej i zarządzania projektami, w tym Business Program for Top Executives w IMD Business School. 

Bardzo miło mi powitać w Capgemini Piotra Wierzbickiego, który poprowadzi Global Delivery Center w Polsce. Nasza sieć centrów ma kluczowe znaczenie dla wspierania procesu transformacji naszych klientów w każdym miejscu na świecie. Piotr ma wszystkie atuty, aby z powodzeniem im towarzyszyć i realizować ambicje Capgemini w Polsce. Piotr jest znakomitym ekspertem i liderem biznesowym. Może pochwalić się nie tylko 20-letnim doświadczeniem, ale również poczuciem misji w dostarczaniu najwyższej jakości rezultatów oraz rozległą wiedzą branżową – komentuje Jean-Philippe Bol, Dyrektor ds. Transformacji i Industrializacji Operacyjnej Grupy, Członek Zarządu Capgemini.

Źródło: informacja prasowa.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również