Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Przemysław Soroka dyrektorem finansowym w spółce SEGRO Poland

Przemysław Soroka został Dyrektorem Finansowym SEGRO Poland i od grudnia 2011 roku odpowiedzialny jest za finanse w spółkach SEGRO w Polsce.
Kategoria: Awanse
16.01.2012

Przemysław Soroka został Dyrektorem Finansowym SEGRO Poland i od grudnia 2011 roku odpowiedzialny jest za finanse w spółkach SEGRO w Polsce. Soroka jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość i posiada bogate doświadczenie z zakresu audytu i finansów. Zanim dołączył do SEGRO, pracował w renomowanych firmach doradczych tzw. Wielkiej Czwórki - KPMG oraz Ernst & Young. Pracował również w centrali Coca-Cola Hellenic jako audytor korporacyjny oraz manager projektów z zakresu ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem prowadzonych w 28 krajach Grupy Coca-Cola Hellenic. W latach 2007-2011 na rzecz NFI Empik Media & Fashion nadzorował wdrożenie nowych modeli raportowania giełdowego, zarządczego i kontrolingu w środowisku Hyperion, a w 2008 roku z sukcesem wprowadził nową politykę raportowania finansowego zgodnego z MSSF dla grupy EM&F.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również