Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rafał Ćwikliński został Prezesem Zarządu Domu Finansowego QS

16 stycznia 2019 roku Rafał Ćwikliński został inwestorem strategicznym Domu Finansowego QS i objął stanowisko Prezesa Zarządu, zastępując na tym stanowisku Artura Mojeckiego.
Kategoria: Awanse
17.01.2019

Rafał Ćwikliński wywodzi się z branży ubezpieczeniowej, z którą jest związany od 1993 roku. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. W 2002 roku założył QS Asist Sp. z o.o., w której pełnił funkcję Prezesa Zarządu, zaś w 2003 roku powołał do życia oraz objął obowiązki Prezesa Zarządu Asist Sp. z o.o. – ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej, specjalizującej się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

W roku 2014 założył i stanął na czele spółki Seguria Sp. z o.o., której zadaniem jest rozwój sieci sprzedaży produktów życiowych i inwestycyjnych. W 2016 roku założył spółkę Wygodna Rata.pl pozwalającej w prosty sposób rozłożyć składkę ubezpieczenia na raty.

Rafał Ćwikliński widzi w branży consumer finance przyszłość i chce poszerzać perspektywy biznesowe. Duże doświadczenie w rozwoju firm oraz w branży finansowej pozwoli na wykorzystanie synergii prowadzonych biznesów i rozwój spółek. Firma Asist i Dom Finansowy QS mają ze sobą wiele wspólnego, m.in. zaczynały swoją historię w tym samym miejscu: na ulicy Chłopskiej 53 w Gdańsku. Historia zatoczyła koło.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również