Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Konik na czele Deloitte w Polsce i krajach bałtyckich

Deloitte w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii działa teraz jako jeden klaster. Na jego czele stanął Tomasz Konik, który będzie łączył tę rolę z funkcją prezesa zarządu firmy Deloitte w Polsce.
Kategoria: Awanse
09.08.2021
fot. Unsplash

– Ta konsolidacja bez wątpienia oznacza wzmocnienie pozycji Deloitte w tym regionie. Chcemy w większym stopniu skoordynować nasze podejście rynkowe i zintensyfikować wymianę doświadczeń, by jak najlepiej doradzać naszym klientom – mówi Tomasz Konik, prezes zarządu Deloitte.

Tomasz Konik od ponad roku jest prezesem zarządu Deloitte w Polsce. Wcześniej jako wiceprezes odpowiadał za rozwój obszaru kluczowych klientów oraz programów branżowych, a także strategii i operacji w dziale konsultingu. Z Deloitte jest związany od ponad 20 lat.

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz międzynarodowy program MBA St. Gallen Business School. Jest absolwentem programów na IMD w Lozannie, Harvard Business School oraz IESE w Barcelonie. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również