Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Sokołowski liderem regionu globalnej sieci IRC

Tomasz Sokołowski, wiceprezes firmy HRK S.A., został nowym liderem w regionie EMEA sieci IRC Global Executive Search Partners. Polak zastąpi Gaye Özcan, sprawującą tę funkcję od 2016 roku.
Kategoria: Awanse
23.05.2018

Do zadań Tomasza Sokołowskiego będzie należeć wyznaczenie nowych kierunków rozwoju IRC na rynek EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki) w odniesieniu do globalnych trendów rynku executive search, jak i koordynacja działań sieci w całej Europie. 

Tomasz Sokołowski o swoim awansie:

Wybór na stanowisko nowego lidera EMEA globalnej sieci IRC to ogromne wyróżnienie. Nie planuję wywrócić do góry nogami obecnej strategii, ale na pewno zadbam o to, by jeszcze mocniej rozwijał się nasz region w zakresie executive search, poprzez wzajemne wsparcie i współpracę wszystkich członków organizacji. Mam głowę pełną pomysłów i mam nadzieję, że większość z nich z powodzeniem uda się wdrożyć podczas mojej kadencji. 

Tomasz Sokołowski jest absolwentem handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalnością finansową oraz kursu administracji biznesowej organizowanego przez Uniwersytet w Minnesocie i SGH. Ma 17-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Jako wiceprezes HRK odpowiada m.in. za projekty diagnozy kompetencyjnej, współtworzy metodologię i uczestniczy w projektach audytu osobistego, Assessment i Development Center, fuzjach oraz przejęciach, a także w restrukturyzacji zatrudnienia.

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również