Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Trocki partnerem w Dentons

W swojej nowej roli dr Trocki będzie aktywnie wspierał praktyki Restrukturyzacji i Prawa Upadłościowego oraz Bankowości i Finansów, w szczególności rozwijając relacje z kluczowymi klientami bankowymi.
Kategoria: Awanse
25.08.2020

Kierując Zespołem Restrukturyzacji Konsensualnych, dr Trocki będzie współtworzył wiodącą na rynku multidyscyplinarną praktykę restrukturyzacyjną, łączącą kompetencje w zakresie bankowości i finansów, konsensualnych (pozasądowych) oraz sądowych restrukturyzacji, postępowań upadłościowych oraz postępowań sądowych dla instytucji finansowych.

Tomasz Trocki jest doktorem nauk prawnych (Uniwersytet Warszawski, 2019); w 2020 ukończył program LEAD na Stanford Graduate School of Business. Uzyskał dyplom LL.M. na King’s College (Londyn, 2006) i jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza (Poznań, 2001). Otrzymał rekomendacje w rankingach Legal 500 oraz Chambers Europe (Band 3) dla praktyki w zakresie restrukturyzacji i niewypłacalności. Na co dzień zajmuje się również obsługą finansowania aktywów, lewarowania finansowego, transakcji na instrumentach pochodnych, project finance, a także doradztwem w zakresie regulacyjnych aspektów usług bankowych.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również