Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wiesław Kotecki partnerem w Deloitte

1 czerwca do grona partnerów Deloitte w dziale Konsultingu dołączył Wiesław Kotecki.
Kategoria: Awanse
25.06.2020

Wiesław Kotecki (4 lata w Deloitte), na co dzień pracuje w biurze w Warszawie. Jest liderem zespołu Customer Strategy & Applied Design.

Podczas swojej 15-letniej kariery wspierał klientów w obszarze projektowania doświadczeń użytkowników. W pracy skupia się na budowaniu przewag konkurencyjnych w oparciu o perspektywę klienta i jej wykorzystanie w transformacji cyfrowej. Realizował projekty w 30 krajach. Specjalizuje się w branży finansowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej oraz ochrony zdrowia. Jego projekty były wielokrotnie nagradzane.

Wiesław Kotecki jest pomysłodawcą i współzałożycielem największej w Europie konferencji dotyczącej user experience – UX Poland, oraz współzałożycielem Uselab, lidera na rynku projektowania User Experience, która to firma połączyła się z Deloitte Digital. Jest gospodarzem jednego z najbardziej popularnych podcastów biznesowych w Polsce (Człowiek, Biznes, Technologia).

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również