Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Witold Jaworski prezesem zarządu Allianz Polska

Rada Nadzorcza TUiR Allianz Polska oraz TU Allianz Życia Polska powołała w skład zarządu obu spółek Witolda Jaworskiego, powierzając mu jednocześnie funkcję prezesa zarządu. Oficjalnie obejmie ją po uzyskaniu zgody KNF.
Kategoria: Awanse
15.04.2013
Witold Jaworski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował również na Fachhochschule für Wirtschaft w Berlinie. Jest doktorem nauk ekonomicznych, a do 2010 roku był adiunktem w Katedrze Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe w sektorze ubezpieczeniowym zdobywał m.in. z Grupie PZU, w której pracował od 2004 roku. Pełnił funkcje członka zarządu PZU i PZU Życie. Wcześniej był m.in. dyrektorem zarządzającym ds. klienta masowego, dyrektorem zarządzającym ds. produktów ubezpieczeniowych i dyrektorem ds. ubezpieczeń komunikacyjnych. Był również członkiem rad nadzorczych TFI PZU i PTE PZU.

Przed rozpoczęciem kariery w Grupie PZU był managerem w McKinsey & Co, współpracując głównie z instytucjami finansowymi oraz firmami telekomunikacyjnymi, farmaceutycznymi i przemysłowymi.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również