Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Witold Walkowiak wiceprezesem Warty

Do Zarządów TUiR i TUnŻ WARTA, kierowanych przez Jarosława Parkota, dołączył 1 stycznia 2011 roku nowy członek, Witold Walkowiak. Witold Walkowiak objął stanowisko wiceprezesa zarządu obu spółek i tym samym wzmocnił nowy zespół, kierowany przez Jarosława
Kategoria: Awanse
04.02.2011

Do Zarządów TUiR i TUnŻ WARTA, kierowanych przez Jarosława Parkota, dołączył 1 stycznia 2011 roku nowy członek, Witold Walkowiak.


Witold Walkowiak objął stanowisko wiceprezesa zarządu obu spółek i tym samym wzmocnił nowy zespół, kierowany przez Jarosława Parkota.


Witold Walkowiak zastąpił w Zarządach Franka Fripona, który od 1 października 2010 roku objął nowe funkcje w Grupie KBC, poza Polską.


Witold Walkowiak jest absolwentem SGH, doktorem nauk ekonomicznych, stypendystą Fulbrighta. Karierę rozpoczął w Instytucie Finansów, następnie pracował w Ministerstwie Finansów. Był dyrektorem zarządzającym w Banku Handlowym, wiceprezesem zarządu Banku BPH oraz Citibanku Handlowym. Pełnił funkcję członka zarządu w PZU, a następnie był dyrektorem finansowym Pionu Europejskiego Eureko B.V. Obecnie jest wiceprezesem Polskiej Izby Ubezpieczeń, będzie pełnił tę funkcję do końca września.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również