Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wojciech Kutak dyrektorem finansowym w PEKAES

Od początku 2013 roku stanowisko dyrektora finansowego (CFO) największej polskiej spółki w branży TSL zostało powierzone Wojciechowi Kutakowi, dotychczasowemu dyrektorowi biura finansów i kontrolingu.
Kategoria: Awanse
21.01.2013
Wojciech Kutak zastąpił na stanowisku dyrektora finansowego Macieja Bachmana, który pod koniec grudnia ubiegłego roku został powołany na prezesa zarządu PEKAES. Nowy CFO pracuje w spółce od kwietnia 2012 roku, trafiając do niej w ważnym dla niej okresie ostatniego etapu zmian i restrukturyzacji.

- Plany i wyzwania stojące przed PEKAES w nowym roku są także ambitnym wyzwaniem dla CFO. Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu całego zespołu i pełnemu zrozumieniu naszych działań przez zarząd, istotnie przyczynimy się do zwiększenia efektywności spółki – mówi Wojciech Kutak, Dyrektor Finansowy PEKAES.

Wojciech Kutak, zanim trafił do PEKAES, pracował w działach finansowych firm z branży leasingu oraz sektora ciężkich materiałów budowlanych, m.in. jako dyrektor działu rachunkowości i kontrolingu na Polskę i Republikę Czeską w firmie Cemex. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach o specjalizacji finanse i bankowość oraz absolwentem studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i kontrolingu.

Prywatnie interesuje się astronomią, podróżami oraz dobrą kuchnią.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również