Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zbigniew Nasiłowski dyrektorem finansowym ENEL-MED

Zarząd Centrum Medycznego ENEL-MED wybrał Zbigniewa Nasiłowskiego na stanowisko dyrektora finansowego spółki.
Kategoria: Awanse
02.04.2013
Zbigniew Nasiłowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz Harvard Business School - PMD, IESE University of Navarra – AMP. W latach 90. zarządzał spółkami giełdowymi. Najpierw jako dyrektor finansowy w spółce Drosed, potem jako członek zarządu ds. finansowych w Grajewo, a także jako prezes zarządu w Animex. Przeprowadzał w tych firmach m.in. przejęcia konkurentów, podwyższenia kapitałów, optymalizacje kosztowe oraz wprowadzał strategie podnoszące wartość tych firm. W latach 2001–2007 był CFO w SAP Polska. Pełnił także funkcję CFO dla Regionu Europy Centralnej w SAP. Ponadto był także członkiem zarządu P4 (PLAY) oraz dyrektorem finansowym TVP. W ostatnim czasie założył firmę NASINVEST, doradzał zarządom wielu firm oraz prowadził własną działalność inwestycyjną.

Zbigniew Nasiłowski rozpoczyna pełnienie swoich obowiązków z dniem 2 kwietnia 2013 roku. 

Doświadczenie nowego dyrektora finansowego spółka zamierza wykorzystać w działalności inwestycyjnej. Po okresie intensywnych inwestycji, mających miejsce na przełomie 2011 i 2012 roku firma zamierza skupić się w 2013 roku na sprzedaży i zapełnieniu istniejącego potencjału, równolegle przygotowując się do ekspansji na rynku prywatnych usług medycznych w 2014 roku, co może wiązać się również z pozyskaniem inwestora strategicznego.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również