Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zespół Oil, Gas and Chemicals Wojciecha Słowińskiego dołącza do Strategy&

Od 1 lipca 2023 zespół Oil, Gas and Chemicals stał się częścią polskiego oddziału Strategy&. Wojciech Słowiński, dotychczasowy partner PwC Polska pokieruje pracami tej grupy. Strategy& to globalna działalność konsultingowa PwC w zakresie biznesowego doradztwa strategicznego.
Kategoria: Awanse
03.07.2023

To pierwsze rozszerzenie Strategy& po uruchomieniu działalności w 2022 roku. Zespół Strategy& składa się z ponad 3000 ekspertów, którego kluczową kompetencją jest łączenie wizjonerskich pomysłów z praktycznym wymiarem wspierania rozwoju firm.

Zespół Strategy& Polska działa od lipca 2022 roku, prowadzony przez Krzysztofa Badowskiego. Na co dzień pomaga klientom wspierać ich biznes od opracowania strategii do jej wdrożenia, łącząc wizję centrów kompetencyjnych Strategy& z szerokimi możliwościami sieci PwC.

“Naszym celem jest budowanie w Polsce mocnej i kompleksowej oferty dla naszych klientów. Wzmocnienie Strategy& kompetencjami zespołu Oil, Gas and Chemicals, który będzie prowadzić Wojtek Słowiński – uznany na rynku ekspert w tych branżach,  pozwoli nam realizować jeszcze bardziej unikalne projekty, poszerzając szanse rozwojowe także dla naszych pracowników. To kolejny etap budowy strategicznych kompetencji, a, w perspektywie kolejnych miesięcy mamy dalsze plany rozwojowe dla Strategy& w Polsce” – mówi Krzysztof Badowski, partner zarządzający Strategy& w Polsce.

Szerszy dostęp do wiedzy, doświadczenia, referencji z globalnej sieci Strategy& wraz z większym dostępem do światowych ekspertów i  projektów, to również szansa na dalszy wzrost biznesu w Polsce.

“Wchodząc do sieci Strategy&, przede wszystkim wykorzystamy nasze doświadczenie w obszarach związanych ze strategicznym obszarem rynku, czyli naftą, gazem i petrochemią. Nasz zespół świadczy usługi w zakresie opracowania i wdrożenia strategii, analizy rynkowej i regulacyjnej, strukturyzacji projektów inwestycyjnych oraz doradztwa w branży fuzji i przejęć” – mówi Wojciech Słowiński, partner Strategy&.

Zespół Wojciecha Słowińskiego to kilkunastu ekspertów, którzy specjalizują się we wsparciu spółek z sektora Oil, Gas & Chemicals. Profesjonalnie zajmują się kwestiami finansowymi, strategicznymi, studiami wykonalności, obsługą transakcji fuzji i przejęć, a także zarządzaniem złożonymi projektami restrukturyzacyjnymi, konsolidacyjnymi i integracyjnymi.

Wojciech jest związany z PwC od 2005 roku. Kierował działalnością Grupy Naftowo-Gazowej i Chemicznej PwC w Polsce oraz wspierał działania w tych sektorach w innych biurach PwC w Europie Środkowo-Wschodniej.

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również