Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Szansa na karierę w IT dla każdego

Aviva Services Excellence Centre startuje z nowym projektem rozwojowym skierowanym do osób, które pragną zmienić swoją ścieżkę zawodową i rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdźcie ofertę programu Big Data Academy!
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
03.02.2023
Aviva Sp. z o. o.

Centrum Eksperckie Aviva jest obecne na polskim rynku od 13 lat i zatrudnia blisko 200 specjalistów w obszarach aktuariatu, finansów, ryzyka, data science, CISO oraz IT. W 2023 roku planowane jest zwiększenie zatrudnienia m.in. w obszarze Big Data.

O programie 

Aktualnie firma rozpoczęła rekrutację do programu edukacyjnego Big Data Academy przygotowującego do pracy na stanowisku Junior Data Engineer. Program będzie trwał 11 miesięcy, w trakcie których wewnętrzni trenerzy Avivy przeprowadzą szkolenia online z zakresu inżynierii danych. Istotnym etapem jest płatny staż, podczas którego uczestnicy będą  mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Stworzyliśmy program idealny, który obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty teoretyczne Big Data i praktykę – 6-miesięczny staż – tak, aby można było od razu zaimplementować pozyskaną wiedzę i zdobyć pożądane na rynku pracy doświadczenie. Dodatkowo absolwenci programu dostaną propozycję pracy na stanowisku Junior Data Engineer – informuje Piotr Kiliński inicjator projektu po stronie Avivy.

Grupa docelowa

Grupą docelową programu są osoby bez doświadczenia w IT oraz ci, którzy chcą się przebranżowić. Może jesteś mamą wracającą z urlopu macierzyńskiego? Specjalistą spoza IT, który ma dość aktualnej pracy? Organizatorzy zachęcają do aplikowania wszystkie osoby bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie. Program został zaprojektowany i stworzony przez ekspertów Big Data w taki sposób, by uczestnicy mogli zapoznać się z tym obszarem od podstaw i przygotować się do pracy na stanowisku Junior Data Engineer.

Wiemy, jak trudno jest wejść do branży IT bez odpowiedniego doświadczenia, ale wiemy też, że odpowiednie predyspozycje i chęć nauki  mogą sprawić cuda. W Avivie mamy pracowników, którzy dzięki swojej determinacji i  wsparciu ekspertów zmienili swoją karierę zawodową i przenieśli się do działu IT – mówi Kamil Prusinowski, dyrektor IT CoE.

Informacje organizacyjne

Big Data Academy to unikalna okazja dla tych, którzy chcą rozwijać się w branży IT i znaleźć pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin nowoczesnej gospodarki. Rekrutacja do programu potrwa do 8 lutego 2023 r., a wszelkie informacje na ten temat będą pojawiać się w mediach społecznościowych LinkedIn na profilu firmy. Program będzie prowadzony w trybie wieczorowym. Organizatorom zależy, aby w projekcie mogły wziąć udział osoby, które wracają po dłuższej przerwie w zatrudnieniu lub muszą pogodzić aktualną pracę z nauką nowego zawodu.

Źródło: Aviva.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również