Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bain & Company powiększa zespół i przenosi siedzibę do nowego biura

Warszawskie biuro Bain & Company powstało w 2012 i do tej pory mieściło się w Warsaw Financial Center. W związku z rozwojem firma właśnie przeniosła się do budynku Rondo 1.
Kategoria: Wiadomości
21.05.2019
Fot. materiały prasowe

Bain doradza przedsiębiorstwom z regionu Europy Środkowo-Wschodniej od 1992 roku. Warszawskie biuro powstało w 2012 i do tej pory mieściło się w Warsaw Financial Center. W związku z rozwojem, firma właśnie przeniosła się do budynku Rondo 1, gdzie zajmuje przestrzeń o powierzchni blisko 1 000 m2. Zespół Bain obecnie liczy 60 osób. 

Polska jest jednym z naszych najszybciej rosnących rynków w Europie. Ponieważ digitalizacja, automatyzacja i zmiany w zachowaniach konsumentów nabierają tempa, rośnie również popyt na usługi doradztwa strategicznego Bain & Company. Nasze nastawienie na osiąganie wyników bardzo się tu sprawdza – powiedział Domenico Azzarello, Partner Zarządzający na region EMEA w Bain & Company.

Od początku działalności w regionie, Bain & Company był zaangażowany w kilkaset projektów doradczych, dzięki którym przedsiębiorstwom udało się poprawić efektywność, umocnić pozycję rynkową, czy rozszerzyć działalność. Firma może poszczycić się gronem ponad 30 wiernych klientów, którzy powracają do niej w kluczowych dla rozwoju momentach. 

Oprócz doradzania zarządom największych firm, Bain współpracuje również z funduszami private equity – pomaga im oceniać perspektywy rozwojowe firm będących celem przejęć, a także wspiera fundusze w rozwijaniu i budowaniu wartości spółek znajdujących się już w ich portfelach. 

Firmy, które mają ambicje wyznaczać nowe standardy rynkowe potrzebują wsparcia ekspertów posiadających świeże podejście, wiedzę branżową i duże doświadczenie – powiedział Jacek Poświata, Dyrektor Zarządzający Bain Poland & CEE. 

Aby świadczyć usługi najwyższej jakości, Bain cały czas inwestuje w rozwój zespołu. Konsultanci z warszawskiego biura biorą udział w międzynarodowych szkoleniach, uczestniczą w projektach doradczych na świecie i kontynuują edukację na najlepszych zagranicznych uczelniach biznesowych. 

Źródło: informacja prasowa.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również