Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Centrum usług wspólnych firmy Clariant zwiększa zatrudnienie

Do końca września 2015 roku Clariant, szwajcarska firma z branży chemicznej, planuje zatrudnić 70 specjalistów w Łodzi w ramach centrum usług wspólnych.
Kategoria: Wiadomości
12.05.2015

Plany biznesowe firmy Clariant w Łodzi są ambitne. Centrum usług wspólnych będzie obsługiwało klientów z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Łącznie do końca września ma pracować w centrum 140 osób. Pierwsza połowa kandydatów przeszła już początkową fazę rekrutacji.

Centrum poszukuje głównie specjalistów zajmujących się obszarem zakupów. Dzięki temu łódzkie centrum staje się ważnym graczem w ramach globalnej struktury – ma pomóc szwajcarskiemu pracodawcy w przekształceniu sposobu obsługi procesów transakcyjnych. Działalność centrum obejmuje m.in. całościowo proces rozliczania faktur zakupowych od momentu otrzymania faktury, poprzez jej zaksięgowanie w systemie, aż do rozliczenia. Poza obszarem księgowo-finansowym centrum ma świadczyć również usługi logistyczne, zapewniając kompetksową obsługę swoim partnerom biznesowym.

Na czym polega proces rozliczania faktur?

Dowiedz się więcej na temat Procure to Pay »

W ramach procesu rekrutacji najważniejsze będą kompetencje językowe. Centrum poszukuje absolwentów oraz specjalistów, którzy w stopniu biegłym poisługują się m.in. angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim lub tureckim.

Zobacz oferty pracy w BPO/SSC »

Na podst. PAP, www.wyborcza.pl

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również