Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

CFO European Summit 2009. Kolejna edycja

Po wielkim sukcesie pierwszego CFO European Summit w październiku 2008 roku ACCA w Polsce postanowiło zorganizować kolejną edycję tego wydarzenia.
Kategoria: Wiadomości
21.09.2009

Wzrastająca niepewność na rynkach, zmiany w gospodarce, a także pojawiające się wątpliwości co do prognoz na przyszłość spowodowały, że osoby zarządzające finansami firm szukają platformy do zadania pytań innym praktykom, a także podzielenia się własnymi spostrzeżeniami.


Jak w ciągu ubiegłego roku zmieniły się realia ekonomiczne na świecie? Jak zmiany te wpłynęły na funkcjonowanie europejskich rynków? Jak w takich warunkach utrzymać pozycję firmy na rynku? Na ile możliwe jest zbudowanie skutecznej strategii w czasach tak wielkiej niepewności? 


Swoimi opiniami na te i wiele innych zagadnień będą się dzielić eksperci i praktycy zaproszeni do udziału w trzech panelach dyskusyjnych podczas „CFO European Summit 2009", które odbędzie się 15 października w Hotelu „Westin" w Warszawie.


Szczegółowy program, opis tematów paneli dyskusyjnych oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.accaglobal.com/cfoeuropeansummit.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z biurem ACCA w Polsce pod numerem telefonu 022 692 41 10.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również