Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Drogowskazy Kariery 2013, czyli droga do sukcesu

W marcu tego roku Niezależne Zrzeszenie Studentów już po raz szósty organizuje Drogowskazy Kariery – Ogólnopolski Program Edukacyjny na rzecz rozwoju kariery studentów.
Kategoria: Wiadomości
04.03.2013
Został on stworzony, aby poprawić konkurencyjność absolwentów polskich uczelni wyższych na rynku pracy oraz pomóc studentom w odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

W ramach tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 11-22 marca na 22 uczelniach w największych miastach Polski zorganizowane zostaną profesjonalne szkolenia – warsztaty, case studies, a także debaty i panele dyskusyjne, jak również promocje ofert pracy, praktyk i staży w renomowanych firmach polskich i zagranicznych. Wszystko po to, by ułatwić studentom odnalezienie najlepszej ścieżki kariery oraz umożliwić świadome kształtowanie przyszłości zawodowej.

Podczas szkoleń, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i zainteresowań studentów, uczestnicy będą mogli zmierzyć się z praktycznymi problemami biznesowymi i rozwinąć swoje umiejętności, zarówno twarde, jak i miękkie. W tym roku warsztaty przeprowadzą m.in. specjaliści z takich firm, jak Deloitte, ACP Pharma oraz wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

Podczas debat i paneli dyskusyjnych studenci dowiedzą się, jak zwiększyć własną atrakcyjność na rynku pracy, a także będą mieć okazję uzyskania odpowiedzi ekspertów ze świata polityki, nauki i biznesu na nurtujące ich pytania. Gościem tegorocznej debaty na Uniwersytecie Wrocławskim będzie prezes Browaru Ciechan – Krzysztof Fałdowski.

Ponadto w czasie Drogowskazów Kariery, dzięki bezpośredniej promocji firm, studenci poznają specyfikę pracy w interesujących ich branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców. Co więcej, będą mogli podzielić się z nimi swoimi oczekiwaniami.

W tym roku Drogowskazy odbędą się w następujących miastach: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.

Zapisy na warsztaty ruszają 6 marca. Już teraz zadbaj o swoją przyszłość!

Zapraszamy na stronę internetową programu: www.drogowskazykariery.pl.

Ogólnopolscy Partnerzy Programu: ACP Pharma, Makro Cash&Carry, Deloitte, Wolters Kluwer Polska, Grant Thornton, Jeronimo Martins
Ogólnopolscy Patroni Medialni: Gazeta Bankowa, Perspektywy, portale internetowe: Jobexpress.pl, Youngpro.pl, Jobs.pl, KarierawFinansach.pl, KluczDoKariery.pl, natablicy.pl, dlastudenta.pl, pracagratka.pl, students.pl, student.lex.pl
Patroni Honorowi: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Liga Odpowiedzialnego Biznesu


Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również