Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

"Kariera w Finansach i Bankowości". Edycja 2021/22

Różnorodność w biznesie (diversity & inclusion) to temat przewodni najnowszego numeru naszego magazynu. W tym roku także oprócz wersji online, umożliwiamy czytelnikom lekturę drukowanego wydania z dostawą do domu lub wybranego paczkomatu.
Kategoria: Wiadomości
08.11.2021

Łąka kwietna pełna kolorowych motyli, ocean bogaty w różnorodne organizmy wodne, a może piórnik wypełniony po brzegi przyborami szkolnymi? Z czym Tobie kojarzy się „diversity”, czyli różnorodność, którą na tak wiele sposobów staraliśmy się opisać w tym numerze? Dziś już wiemy z całą pewnością, że nie wyczerpaliśmy wszystkich przestrzeni, na polu których ludzie różnią się między sobą, i metafor, którymi można by opleść jak bluszczem ten szeroki temat.

O różnorodności w biznesie można bowiem napisać książkę (i wiele już jest dostępnych na rynku!), my za to postanowiliśmy oddać głos pracownikom firm finansowych, liderom i samym pracodawcom. Zapisaliśmy ich mocne słowa, luźne myśli czy nieśmiałe deklaracje na temat tego, jak postrzegają różnorodność w swoich organizacjach, jakie podejmują działania i... dlaczego fajnie jest wtedy, gdy boomer siedzi biurko w biurko z zetką czy alfą i gdy szefową jest kobieta. Motyw różnorodności znajdziecie na wszystkich stronach naszego magazynu. Nie tylko tych „czarnych” – pierwszych, na których zawsze przedstawiamy temat z lotu ptaka, ale i w wywiadach, projektach, opisach poszczególnych branż i nietypowych zawodów, a nawet w wizytówkach pracodawców. To temat, który dziś jest bliski wszystkim. Każdy z nas chciałby być sobą, także w miejscu pracy. 

Co zrobić, żeby magazyn trafił w Wasze ręce?

W tym roku także wychodzimy naprzeciw tym osobom, które umiłowały sobie drukowane wydania naszego magazynu. Przewodniki pachnące farbą drukarską możemy dostarczyć do Waszego domu lub wybranego paczkomatu. Zapłacicie jedynie za przesyłkę. Będzie to 5 zł (jeśli wybierzecie dostawę pocztą), 10 zł (jeśli - paczkomatem) lub 15 zł (jeśli chcecie, by odwiedził Was kurier).

Tradycyjnie magazyny wyślemy też na uczelnie, do wybranych salonów Empik a także na wydarzenia, które obejmujemy naszym patronatem. 

Wersja online przewodnika jest dostępna na stronie: karierawfinansach.pl/przewodnik/2021 oraz w aplikacji mobilnej przewodnika. 

Miłej lektury!

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również