Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

"Kariera w Finansach i Bankowości". Edycja 2022/23

Praca w przyszłości to temat przewodni najnowszego numeru magazynu "Kariera w Finansach i Bankowości". Sprawdźcie, co kryje się w środku tegorocznego wydania!
Kategoria: Wiadomości
08.11.2022

A gdyby tak przenieść się myślami na zieloną łąkę, nad którą roztacza się niebo pełne gwiazd? Również tych spadających, które podobno spełniają marzenia, jeśli pomyśli się o nich w porę? Ilustracja, którą wybraliśmy na okładkę przywodzi mnóstwo skojarzeń. Może być impulsem do zastanowienia się nad swoją przyszłością, nad tym, co tu, teraz. I co zaraz. Przesłanką do pomyślenia o marzeniach, które może tylko z pozoru są odległe, a tak naprawdę kręcą się wokół jak chrabąszcze majowe… Co przyniesie przyszłość? Tego nie wie nikt. Nawet wróżka. Można mówić o pewnych trendach – znakach, które wyznaczają kierunki, ale kto wie, czy na ich drodze nie stanie ktoś lub coś i zupełnie pomiesza szyki? Ostatnie lata dobrze pokazały, że niczego dziś nie można być pewnym. Czy zatem wyznaczając temat numeru „praca w przyszłości”, porwaliśmy się z motyką na słońce? Być może. Chociaż staraliśmy się mocno trzymać ziemi.

Chcielibyśmy, żeby ten gwiaździsty numer magazynu "Kariera w Finansach i Bankowości" był inspiracją, iskierką, która wznieci ogień potrzebny do realizacji także tych najbardziej odważnych marzeń. I przede wszystkim – przewodnikiem, bo często właśnie tak o nim mówimy. 

Z pomocą ekspertów z firm z branży finansowej wskazujemy w nim różne kierunki, w których podążać może rynek pracy i poszczególne branże, a także piszemy o tym, jakie kompetencje i kwalifikacje są pożądane już dziś i mogą być kluczowe za kilka lat. Trochę miejsca poświęciliśmy też różnym modelom pracy oraz roli lidera, który coraz mniej przypomina wilka, a częściej przywdziewa owcze futro. Wisienką na torcie niech będą wywiady z ludźmi, którzy mają w swoim życiu zawodowym jasno wyznaczone cele. I na koniec – crème de la crème – wizytówki pracodawców, którzy już dziś szukają pracowników, z którymi będą mogli kreślić kolorowe karty historii swoich firm.

 

Wersja online przewodnika jest dostępna na stronie: karierawfinansach.pl/przewodnik/2022 oraz w aplikacji mobilnej (Google Play i App Store). Tam znajdziecie wszystkie wywiady i artykuły, które powstały we współpracy z firmami z branży finansowej, BPO/SSC i bankowości. 

Co zrobić, żeby magazyn trafił w Wasze ręce?

A jeśli jesteście fanami wersji drukowanej i wolicie czytać artykuły na papierze, a nie w wersji digital, to przewodniki pachnące farbą drukarską możemy dostarczyć do Waszego domu lub wybranego paczkomatu. Zapłacicie jedynie za przesyłkę. Będzie to 5 zł (jeśli wybierzecie dostawę pocztą), 10 zł (paczkomatem) lub 15 zł (jeśli chcecie, by odwiedził Was kurier).

Tradycyjnie naszych magazynów możecie szukać też na uczelniach (głównie ekonomicznych) i w wybranych salonach Empik (już tam są – sprawdzaliśmy!). Przewodniki dostarczamy też na wydarzenia, które obejmujemy naszym patronatem. 

Miłej lektury i... świetlanej przyszłości!

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również