Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kariera w ubezpieczeniach? Odkryj w sobie lwa!

Przed Tobą jeszcze dwa miesiące do zakończenia roku akademickiego, a później… wakacje, które mogą stać się świetną okazją, by nadać rozpędu swojej karierze. Czy wiesz, co mogą Ci zaoferować LeoPraktyki?
Kategoria: Wiadomości
04.04.2013
Jeżeli chciałbyś zrealizować swoje marzenia o ciekawym programie praktyk, który rozwinie Twoje umiejętności i stanie się cennym punktem w CV, zainwestuj swój czas w LeoPraktyki.

Grupa Generali we współpracy z serwisem KarierawFinansach.pl zapraszają do udziału w tegorocznej edycji programu LeoPraktyki. Jeżeli chciałbyś związać swoją przyszłość z branżą ubezpieczeniową, pracować w strukturach globalnego lidera, odkryć swoje mocne strony i wykorzystać wiedzę zdobytą podczas wykładów na uczelni, ten program praktyk jest właśnie dla Ciebie.

Czym są LeoPraktyki?
To program letnich praktyk organizowanych co roku specjalnie dla osób dopiero rozpoczynających karierę zawodowa, czyli przede wszystkim studentów I i II roku studiów magisterskich, posiadających solidną wiedzę teoretyczną oraz zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

Kogo poszukuje Generali?
Jeżeli jesteś:
  • studentem ostatnich lat studiów magisterskich, posiadającym solidną wiedzę teoretyczną i zainteresowanym zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • otwarty i komunikatywny
  • chętny do podejmowania nowych wyzwań i szukania innowacyjnych rozwiązań…
…zgłoś swoją kandydaturę i zostań praktykantem w Generali.

Co możesz zyskać?
Czy wiesz, że dyplom ukończenia uczelni wyższej nie jest już gwarantem sukcesu na rynku pracy? LeoPraktyki oferują jednak o wiele więcej niż wzbogacenie Twojego CV. Podczas LeoPraktyk masz szansę na udział w ciekawych projektach, zdobycie praktycznych umiejętności i skorzystanie z szerokich możliwości, jakie oferuje praktyka w międzynarodowym koncernie.

Jak aplikować?
Aby wziąć udział w LeoPraktykach, należy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie KarierawFinansach.pl. Dodatkowo każdy kandydat ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat rynku ubezpieczeń poprzez udział w naszym quizie. Poprawna odpowiedź na wszystkie pytania może zwiększyć szanse w procesie rekrutacyjnym! W kolejnych etapach wyselekcjonowani kandydaci zapraszani są na spotkania z przedstawicielem Departamentu Personalnego oraz Managerami Departamentów, w których odbywać się będą praktyki.

Zobacz listę Zespołów oraz wszystkie oferty LeoPraktyk w 2013 roku: www.karierawfinansach.pl/oferty-pracy/grupa-generali.

Czego możesz się spodziewać?
LeoPraktyki rozpoczynają się na początku lipca i trwają do końca sierpnia. Całym programem praktyk opiekuje się przedstawiciel Departamentu Personalnego. Dodatkowo każdy Departament uczestniczący w programie wyznacza opiekuna każdego praktykanta, pod okiem którego studenci mogą poznać specyfikę pracy w danym obszarze firmy. Uczestnictwo w praktykach jest płatne, a na zakończenie praktykanci otrzymują referencje i dyplomy.

Nie jesteś jeszcze przekonany?
Przeczytaj wywiady z uczestnikami LeoPraktyk w ubiegłych latach – Alicją Jóźwiak, która rozwinęła się w obszarze underwritingu, oraz Małgorzatą Wąsiewicz, która planuje zostać aktuariuszem.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również