Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

3. edycja konkursu dla studentów "Audit OdyssEY" - szczegóły

Zobacz oferty pracy

Na uczestników konkursu "Audit OdyssEY", organizowanego przez firmę doradczą EY, czeka szereg atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim niesamowita przygoda – możliwość wcielenia się w rolę audytorów i praca na realnych case’ach!
Kategoria: Wiadomości
09.03.2018
Zobacz
oferty pracy

Audit OdyssEY to konkurs dla studentów, którzy marzą o przygodzie po praktycznej stronie finansów i rachunkowości. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy studentów. Już w pierwszej edycji uczestniczyło ponad tysiąc studentów z całej Polski a uczestników z roku na rok przybywa. 

Popularność stosunkowo młodego konkursu, jakim jest Audit OdyssEY wynika z jego realizmu. Uczestnicy od pierwszego etapu aż po wielki finał pracują na prawdziwych case’ach, którymi na co dzień zajmują się audytorzy w EY. Pokazuje to nie tylko nasze zaangażowanie w tę rywalizację. Chcemy uzmysłowić studentom, na czym w praktyce polega audyt – z jego szerokim wachlarzem zagadnień i niepowtarzalnością tematów – mówi Marcin Zieliński, partner w Dziale Audytu EY.

Zasady konkursu

Konkurs jest 3-etapowy. Mogą wziąć w nim udział zespoły, składające się z 3-4 studentów, którzy ukończyli 26 lat. 

Runda 1.: do 29 marca trzeba zarejestrować zespół i wspólnie przejść procedurę startową, czyli rozwiązanie testu on-line. Sprawdza on wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości.

Runda 2.: tu już na żywo, bo podczas webcastu, uczestnicy – wszystkie zespoły, które osiągną minimum punktowe – wcielą się w rolę zespołu audytorów renomowanej firmy doradczej i poprowadzą projekt – pełen realizm gwarantowany. Najlepsi – 10-12 zespołów – trafiają do rundy 3. – wielkiego finału.

Runda 3.: w tej rundzie uczestników konkursu czeka dzień pełen wyzwań, czyli audytowe case study pod okiem audytorów z EY. Wygra zespół, który najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Oceniane będą relacje z klientem, umiejętne zdobywanie informacji i współpraca z innymi działami – dokładnie tak, jak w codziennej pracy w audycie.

Nagrody w konkursie

Nagroda za zdobycie pierwszego miejsca to 20 000 zł do podziału między członków najlepszej drużyny, oferta pracy lub płatnych praktyk w Dziale Audytu EY dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu oraz 5 szkoleń z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business.

Laureaci drugiego miejsca otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości – 10 000 zł, do tego możliwość 3 szkoleń z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business.

Na laureatów trzeciego miejsca czekają iPady, a także 2 szkolenia z programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business. A poza tym duma z bycia najlepszymi przyszłymi audytorami w Polsce!

Więcej informacji o konkursie, oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.auditodyssEY.pl. EY Polska czeka na zgłoszenia tylko do końca marca.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również