Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs Index Investment Challenge 2021 – podstawowe informacje

Index Investment Challenge (IIC) to największa inwestycyjna gra giełdowa dla studentów, która pozwala pogłębić wiedzę na temat finansów i ekonomii bez ponoszenia ryzyka.
Kategoria: Wiadomości
23.03.2021

INDEX Investment Challenge to konkurs inwestycyjny organizowany przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Fundację Giełdy Papierów Wartościowych.

Uczestnicy rozpoczynają rywalizację dysponując wirtualnymi środkami w wysokości 20 000 zł. Mogą być one inwestowane w akcje, kontrakty terminowe oraz ETF-y. Celem jest osiągnięcie najwyższej możliwej stopy zwrotu. Gra będzie trwać od 5 kwietnia do 28 maja 2021 roku.

Nagrody za 2 miesiące gry:

  • I miejsce – 6 500 zł + Staż
  • II miejsce – 4 000 zł + Staż
  • III miejsce – 2 500 zł + Staż
  • IV miejsce – 1 500 zł
  • V miejsce – 1 000 zł
  • VI miejsce – voucher

Nagrodzonych zostanie pierwszych 6 Uczestników klasyfikacji końcowej oraz 5 Uczestników, którzy uzyskają najwyższe stopy zwrotu na Gali Finałowej, która odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych.

Suma nagród za rozgrywkę finałową: 14 700 zł

Rejestracja do konkursu

Osoby, które chcą wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji, mogą do 4 kwietnia zapisywać się poprzez formularz rejestracyjny na stronie: iichallenge.gpw.pl.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronach: indexchallenge.pl oraz www.facebook.com/INDEXInvestmentChallenge

Fot. Liza Summer z Pexels

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również