Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Let’s begin the tax game – konkurs Tax’n’You 2022

Ruszyła rejestracja do corocznego konkursu wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego – Tax’n’You 2022. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe i rzeczowe oraz szansę na zdobycie płatnych praktyk lub pracy w jednym z biur KPMG w Polsce.
Kategoria: Wiadomości
12.04.2022

Tax’n’You to coroczny konkurs wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować studentom wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Konkurs skierowany jest do studentów zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową:

  • III roku studiów licencjackich,
  • III, IV lub V roku jednolitych magisterskich,
  • I lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,
  • studiujących prawo, finanse, rachunkowość, ekonomia lub kierunki pokrewne.

Etapy konkursu

Do konkursu można zgłosić się od 11 kwietnia do 16 maja 2022 r. Pierwszy krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego i rozwiązanie ankiety online ze znajomości zagadnień podatkowych, prawnych i ekonomicznych, które znajdują się na stronie kpmg.taxandyou.pl.

Jeśli uczestnik znajdzie się w gronie osób z najlepszymi wynikami, zmierzy się z testem online z języka angielskiego. Na najlepszych czeka finał, a w nim starcie z kazusem, prezentacją i debatą oksfordzką. Finał konkursu odbędzie się 3 czerwca 2022 roku w Warszawie.

Nagrody w konkursie

Na finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, nagrody finansowe dla najlepszej trójki (15 000, 10 000 i 5 000 zł) oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również