Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy program z akredytacją ACCA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

Post-graduate Studies in Accounting & Finance to trzysemestralny program studiów podyplomowych prowadzący do uzyskania dyplomu przyznawanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Szkoła otrzymała prestiżową akredytację nadaną przez ACCA.
Kategoria: Wiadomości
01.08.2017

Program jest przeznaczony dla aktywnych, pracujących osób, które pragną udoskonalać swoje kwalifikacje zawodowe. Adresowany jest do pracowników działów rachunkowości i finansów w międzynarodowych przedsiębiorstwach, gdzie językiem roboczym jest angielski. Po zakwalifikowaniu na studia kandydaci są automatycznie zwolnieni z egzaminów ACCA od F1 do F4. Ukończenie studiów jest jednoznaczne z zaliczeniem egzaminów F5, F7, F9 w klasyfikacji ACCA.

Dla kogo?

Kandydaci powinni być absolwentami kierunków takich jak: rachunkowość, finanse, biznes lub ekonomia. Mogą też być absolwentami niepowiązanego z finansami kierunku, np. historii lub socjologii, pod warunkiem, że mają co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie rachunkowości lub finansów. Wymagana jest płynna znajomość języka angielskiego.

Program

Przedmioty, prowadzone w ramach programu podstawowego, dotyczą rachunkowości zarządczej, sprawozdawczości finansowej i zarządzania finansami. Przedmioty F5, F7 i F9, prowadzone w Szkole Biznesu PW są zgodne z oficjalnym programem nauczania ACCA.

Po zrealizowaniu programu podstawowego studenci mają dwie możliwości – mogą rozwijać się w dziedzinie Taxation (ACCA's F6) oraz Audit and Assurance (ACCA's F8), co prowadzi do uzyskania certyfikatu Advanced Diploma in Accounting and Business przyznawanego przez ACCA. Mogą również zapisać się na kurs on-line, dzięki któremu zdobędą Advanced Certificate in Global Business Services, przyznawany jest przez ACCA.

Więcej informacji o programie: http://www.biznes.edu.pl/accounting-and-finance

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również