Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Polacy zajęli pierwsze miejsce w konkursie CFA Institute

CFA Institute jest organizacją skupiającą profesjonalistów zajmujących się branżą inwestycyjną. Od kilku lat organizuje również konkurs dla młodych adeptów - CFA Research Challenge. W tym roku na podium stanęli Polacy.
Kategoria: Wiadomości
17.04.2013
Ideą CFA Institute Research Challenge jest dotarcie zarówno do studentów, jak i profesjonalistów (głównie analityków finansowych) oraz organizacji dbających o rozwój swoich pracowników. W tym roku Reasearch Challenge został zorganizowany po raz siódmy. Zwycięzcami zostało pięcioro studentów piątego roku Master in Finance Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Na podium stanęli: Marta Szudzichowska, Katarzyna Kowalczyk, Jan Kasperowicz, Piotr Lembas i Kamil Sakłaski. To członkowie koła naukowego analiz finansowych Analyst.

W konkursie uczestniczyło 3500 studentów z 775 uniwersytetów. Na początku wrocławianie musieli pokonać zespoły z innych polskich uczelni, a potem laureatów z innych krajów. Finał odbył się 12 kwietnia br. w Londynie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również