Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rekrutacja do wiosennej edycji Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania

Trwa rekrutacja do XXVII edycji Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Pierwsze zajęcia odbędą się 24 kwietnia 2014 roku.
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
20.02.2014
Trwa rekrutacja do XXVII edycji Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Pierwsze zajęcia odbędą się 24 kwietnia 2014 roku. Program składa się z 11 trzydniowych modułów (czwartek, piątek, sobota), średnio co 4 tygodnie. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku polskim.

We Francuskim Instytucie Zarządzania kadra dydaktyczna jest złożona wyłącznie z praktyków zarządzania. Nie ma tam kadry akademickiej, tylko praktycy biznesu – ludzie, którzy czynnie zajmują się zarządzaniem. Formuła zajęć jest interaktywna, nie są to wykłady ex cathedra tylko warsztaty, praca na case’ach, często przyniesionych na zajęcia przez osoby z grupy. Wiedza jest aplikowalna, tzn. po zajęciach uczestnicy wracają do swoich firm i wykorzystują narzędzia czy case’y, które poznali na zajęciach.

Program Executive MBA wyróżnia się doborem uczestników. To uczestnicy tworzą program MBA, poprzez swoje doświadczenia zawodowe, swoją drogę życiową. Jest to jeden z najstarszych programów MBA w Polsce, a również "najstarszym' jeżeli chodzi o średnią wieku: ok. 35-45 lat. Główną zasadą doboru jest dywersyfikacja: zarówno profili uczestników (marketingowcy, finansiści, specjaliści HR, itd) jak i branż. Są osoby pracujące w korporacjach, w MŚP, w firmach zagranicznych i polskich, właściciele firm. Łączy ich motywacja.

Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne – to okazja do zdobycia dużej ilości informacji o programie!

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również