Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rozmowy o blaskach i cieniach kariery zawodowej, czyli nowy kanał na YouTube „kariera: akcja!”

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zespół KarierawFinansach.pl prezentuje nowy projekt „kariera: akcja!”, czyli kanał na YouTube, gdzie prowadzący razem ze swoimi gośćmi będę rozmawiać o pracy i jej poszukiwaniach.
Kategoria: Wiadomości
21.03.2024

Dyskusje na temat kariery zawodowej są nie tylko sposobem na wymianę poglądów, ale również stanowią świetną okazję do poszerzania wiedzy, rozwijania umiejętności oraz czerpania inspiracji. Idąc tym tropem, zespół Kariery w Finansach stworzył kanał na YouTube – „kariera: akcja!”. Miejsce, gdzie można znaleźć narzędzia potrzebne do rozwoju zawodowego. 

Inicjatywa powstała z myślą o szerokiej grupie odbiorców głównie o kandydatach i pracownikach white-collars; o młodych talentach, jak i specjalistach z różnych branż. Chcemy dzielić się z zainteresowanymi praktycznymi treściami skupionymi wokół rozwoju kariery zawodowej – w sposób przystępny i nieformalny. Nagrywamy bez cięć i spięć w naszym przytulnym studio. 😊  

Tematy poruszane na kanale 

Poruszymy szereg tematów związanych z życiem zawodowym. Począwszy od pierwszych kroków na rynku pracy, poprzez zagadnienia związane z HR, psychologią w biznesie, trendami w technologii, aż po pracę w finansach.    

Zespół projektowy 

  • Gabriel Smogorzewski –reżyser, montażysta, dźwiękowiec, kopalnia pomysłów 
  • Sylwia Zając – prowadząca kanał, pasjonatka marketingu 
  • Wiktoria Jackowska – prowadząca kanał, językowa masterka 
  • Marta Ulatowska – specjalistka ds. Marketingu, social media ninja 

Plany na przyszłość   

Wszystkiego Wam zdradzić nie możemy, ale obiecujemy, że na naszym kanale nie zaznacie nudny. Tematyka jest na tyle szeroka, że mamy spore pole do popisu przy tworzeniu coraz to nowszych formatów. Trzymajcie za nas kciuki!

A zatem kariera…akcja! 

Subskrybujcie nasz kanał, aby być zawsze na bieżąco z nowymi odcinkami. Jeśli dodatkowo lubicie przypominajki na social mediach, to zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku, Linkedinie czy Instagramie.  

A poniżej – pierwszy premierowy odcinek pt.: „Czy to my wybieramy kompetencje, czy kompetencje wybierają nas?”, którego gościem jest Agnieszka Ciećwierz, ekspert rynku pracy i CEO Sigmund Polska.

 

Autor: Marta Ulatowska
Specjalistka ds. marketingu Grupa MBE

W MBE Marta jest specjalistką ds. marketingu; prowadzi social media serwisów KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com. Z wykształcenia absolwentka Kultury i Praktyki Tekstu na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała również filologię angielską na Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, a swoje umiejętności marketingowe rozwijała na studiach podyplomowych z Marketingu Internetowego na ALK oraz na Akademii Dimaq.

Zobacz również