Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rynki wschodzące w zasięgu ręki

30 czerwca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się IV edycja Emerging Markets Business Conference - największej konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej dotyczącej rynków wschodzących, organizowanej przez studentów warszawskich uczelni.
Kategoria: Wiadomości
16.06.2015

Wydarzenie jest punktem kulminacyjnym Emerging Markets Business Summit, dwutygodniowego szczytu gospodarczego oraz krótkoterminowej wymiany studenckiej. Głównym celem projektu jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń dotyczących rynków wschodzących, a także integracja najlepszych ośrodków akademickich i biznesowych krajów rozwijających się. Tegoroczna edycja obejmuje współpracę z najlepszymi uniwersytetami z Brazylii oraz Argentyny.

Przeczytaj wywiad na temat szczegółów konferencji z Gabrielą Przekop z zespołu PR EMBC. Przejdź do wywiadu »

Najważniejsza część projektu, czyli Emerging Markets Business Conference, odbywająca się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę o nowych możliwościach i największych wyzwaniach wynikających ze współpracy gospodarczej krajów dynamicznie rozwijających się.  

Tegoroczną edycję zaszczycą swoją obecnością m.in. osoby takie jak Anna Hejka (HCM Group CEO), Beata Stelmach (General Electrics CEO), Łukasz Kosman (Audioteka.pl CEO), Mateusz Morawiecki (BZWBK) czy Mirosław Janik (Wincor Nixdorf CEO). W czasie konferencji poruszone zostaną kwestie przemian, które mają miejsce na rynkach wschodzących, a także następstw tego zjawiska pod względem zmian w równowadze sił na arenie międzynarodowej. Znamienici prelegenci rozwiną tematykę działalności rządowej, inicjatywy pozarządowej oraz ich wpływu na rozwój gospodarczy. Co więcej, organizatorzy postawili sobie także za cel omówienie wielu aspektów prawnych związanych z inwestycjami i innowacjami na rynkach wschodzących oraz rozwieją wątpliwości dotyczące unii rynków kapitałowych, czyli innowacyjnym pomyśle Komisji Europejskiej wobec niewystarczającego kredytowania przedsiębiorstw przez banki. 

Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały także polskie firmy, które odniosły ogromny sukces w globalnej ekspansji, a jest to m.in. Inglot.

Więcej informacji na  www.embcwarsaw.com

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również