Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Weź udział w największej symulacji biznesowej

Trwają zapisy do 15 – jubileuszowej edycji Global Management Challenge Poland. GMC to największa w Polsce, jak i na świecie symulacja biznesowa odbywająca się równolegle w ponad 30 krajach w formie konkursu online. W rywalizacji udział biorą zespoły (3–5 osób) studenckie (II–V rok studiów) oraz firmowe.
Kategoria: Wiadomości
08.10.2014
Drużyny podczas rozgrywki występując w roli managerów zarządzających. W każdym cyklu decyzyjnym podejmują ponad 70 kluczowych dla ich firmy decyzji, dążąc do osiągnięcia jak najwyższego wyniku inwestycyjnego (który jest głównym kryterium oceny w rywalizacji).
 
Projekt daje wiele możliwości nauki, rozwoju wiedzy i umiejętności menedżerskich. Podejmowane w konkursie decyzje dotyczą wszystkich obszarów działalności firmy, w związku z czym pozwalają nie tylko na rozwój umiejętności analitycznych, ale również stwarzają okazję, aby poszerzyć wiedzę na tematy związane z finansami, zarządzaniem produkcją, sprzedażą, logistyką, zarządzaniem zasobami ludzkimi. 
 
Drużynowy charakter rywalizacji pozwala również rozwijać umiejętności miękkie związane z pracą zespołową, podziałem obowiązków czy też komunikacją. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. 
 
Zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm, takich jak Deloitte, LOTTE Wedel, Grupa Żywiec, JTI, Volvo Group Trucks Poland czy też PGE,  i porównywanie bieżącej wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków. 
 
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- utworzyć zespół (3–5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
- wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow  
- Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl 
 
Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 20 października 2014 roku
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.gmcpoland.pl.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również