Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

 

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji.

Zatrudniamy 710 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla  klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8600 pracowników.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej:  www.accenture.com.

Dołącz do nas!

Jedyną stałą jest zmiana.

Świat nieustannie rozwija się na naszych oczach, a Ty razem z nim. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a wraz z nimi możliwość testowania innowacyjnych rozwiązań oraz zdobywania cennych umiejętności. Wsparcie doświadczonych mentorów sprawia, że proces transformacji staje się dla Ciebie niezapomnianą, fascynującą przygodą. Szybko przekonujesz się, że Twoja otwartość i zaangażowanie realnie przyczyniają się do naszego wspólnego rozwoju.

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Co nas wyróżnia?

Lepsza przyszłość zaczyna się dzisiaj. Rozwój naszych pracowników traktujemy priorytetowo. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne. Cenimy różnorodność i wspieramy promocję dobrych wzorców pełnej akceptacji społeczności LGBT, mniejszości etnicznych czy osób z niepełnosprawnością. Promujemy miejsce pracy przyjazne rodzicom, gdzie mogą spełniać się zawodowo, rodzinnie i mieć czas na realizację własnych pasji. Stawiamy na kobiety w rolach liderów.

Zmiana zaczyna się od każdego z nas.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników: „Naszych przyszłych liderów wyłaniamy w Accenture Operations poprzez specjalne programy rozwojowe oraz bardzo nowatorskie podejście do zarządzania talentami w naszej firmie. W efekcie bardzo często nasi przyszli team leaderzy mogą przygotować się do roli poprzez plan sukcesji (czyli formalne zastępowania swojego team leadera). Na naszych pracowników nie patrzymy tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, kim są dzisiaj, ale najbardziej interesuje nas to, kim mogą być w przyszłości, jakie mają aspiracje, jakie mają silne strony i jak każdy z tych diamentów może stać się brylantem.”

Edyta Gałaszewska-Bogusz, Service Delivery Operations Lead for Poland

Czym się zajmujemy

Strategy & Consulting

Bądź zaufanym partnerem dla liderów biznesu. Wykorzystaj dane, spostrzeżenia i wiedzę branżową, aby dostarczać wymierne rezultaty, umożliwiające odniesienie sukcesu w cyfrowym świecie.

Technology

Pracuj nad programami transformacji biznesowej i informatycznej dla globalnych klientów, wykorzystując najnowsze technologie w zakresie chmury, bezpieczeństwa, danych, AI, technologii cyfrowych, Industry X, platform korporacyjnych i inteligentnej automatyzacji.

Song

Realizuj śmiałe pomysły o największym wpływie dzięki nieograniczonemu potencjałowi kreatywności, technologii i inteligencji.

Operations

Twórz na nowo sposób pracy ludzi i firm, wykorzystując do podejmowania decyzji kompleksowe dane, innowacyjne technologie oraz inteligentne maszyny.

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Proces rekrutacji

Galeria

Benefity

Szkolenia online i offline
Program dla nowych pracowników wprowadzający ich do firmy
Możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne
Opieka medyczna
Karta multisport
Platforma MyBenefit, z punktami do wydania na kulturę, podróże, sport, naukę etc.
Ubezpieczenie na życie

Oferty pracy

...
03.02.2023
...
Accenture
Accenture
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Analiza
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA
...
03.02.2023
...
Accenture
Accenture
Gdańsk, Remote, pomorskie
BPO/SSC, Analiza, Obsługa klienta
angielski, niemiecki
REKRUTACJA ZDALNA
...
03.02.2023
...
Accenture
Accenture
Gdańsk, Remote, pomorskie
BPO/SSC, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Accenture

Sienna 39
00-121 Warszawa

Accenture

Pawia 21
31-154 Kraków

Accenture

Strzegomska 142
54-429 Wrocław

Accenture

Chorzowska 148
40-101 Katowice

Accenture

Wólczańska 178
90-530 Łódź

Accenture

al. Grunwaldzka 347
80-309 Gdańsk