Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji.

Zatrudniamy 699 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla  klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8600 pracowników.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej:  www.accenture.com.

Zespół Operations skoncentrowany jest na nieustannym rozwoju w zakresie inteligentnych operacji. Wspieramy wiodące organizacje w procesie transformacji istniejącego modelu operacyjnego. Naszym atutem – oprócz szerokiej wiedzy eksperckiej – jest znajomość języków obcych. Dostarczamy przełomowe, oparte na technologii, bezpieczne i elastyczne rozwiązania w obszarze operacji biznesowych. Automatyzujemy procesy biznesowe w obszarach finansów i księgowości, marketingu, zamówień oraz obsługi klienta, aby zoptymalizować doświadczenia naszych klientów i poprawiać ich wyniki biznesowe. Pracujemy w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Dołącz do nas!

Jedyną stałą jest zmiana.

Świat nieustannie rozwija się na naszych oczach, a Ty razem z nim. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a wraz z nimi możliwość testowania innowacyjnych rozwiązań oraz zdobywania cennych umiejętności. Wsparcie doświadczonych mentorów sprawia, że proces transformacji staje się dla Ciebie niezapomnianą, fascynującą przygodą. Szybko przekonujesz się, że Twoja otwartość i zaangażowanie realnie przyczyniają się do naszego wspólnego rozwoju.

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Co nas wyróżnia?

Lepsza przyszłość zaczyna się dzisiaj. Rozwój naszych pracowników traktujemy priorytetowo. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne. Cenimy różnorodność i wspieramy promocję dobrych wzorców pełnej akceptacji społeczności LGBT, mniejszości etnicznych czy osób z niepełnosprawnością. Promujemy miejsce pracy przyjazne rodzicom, gdzie mogą spełniać się zawodowo, rodzinnie i mieć czas na realizację własnych pasji. Stawiamy na kobiety w rolach liderów.

Zmiana zaczyna się od każdego z nas.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników: „Naszych przyszłych liderów wyłaniamy w Accenture Operations poprzez specjalne programy rozwojowe oraz bardzo nowatorskie podejście do zarządzania talentami w naszej firmie. W efekcie bardzo często nasi przyszli team leaderzy mogą przygotować się do roli poprzez plan sukcesji (czyli formalne zastępowania swojego team leadera). Na naszych pracowników nie patrzymy tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, kim są dzisiaj, ale najbardziej interesuje nas to, kim mogą być w przyszłości, jakie mają aspiracje, jakie mają silne strony i jak każdy z tych diamentów może stać się brylantem.”

Edyta Gałaszewska-Bogusz, Service Delivery Operations Lead for Poland

Czym się zajmujemy

Finance & Accounting

Czym się zajmujemy?

Pomagamy liderom finansowym we wdrażaniu inteligentnej transformacji w księgowości. Pokazujemy, jak odejść od reaktywności na rzecz strategicznego myślenia. Odpowiadając na potrzeby stale rozwiającego się rynku, stawiamy na proaktywne podejście w realizacji naszych usług.

 

Ścieżki rozwoju w F&A

W Accenture proponujemy Ci trzy ścieżki rozwoju, w zależności od Twoich mocnych stron i preferencji:

Finance & Accounting Back Office

Twoje zadanie będzie polegało na wspieraniu naszych międzynarodowych klientów w zarządzaniu procesami finansowo-księgowymi na rynkach zagranicznych. Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne umożliwią Ci sprawne monitorowanie, procesowanie i zarządzanie cyklicznymi transakcjami.
 

Finance & Accounting Front Office

Będziesz dbał o relacje na płaszczyźnie B2B z naszymi międzynarodowymi klientami, negocjował warunki współpracy z ich kontrahentami oraz egzekwował zobowiązania finansowe. Asertywność i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne należą do Twoich mocnych stron.
 

Customer Service

Staniesz się prawą ręką naszych globalnych klientów w zakresie rozwiązywania problemów i generowania nowych metod kooperacji. Będziesz gotów udzielić im wsparcia, kiedy tylko nawiążą z Tobą kontakt.
 

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Proces rekrutacji

Galeria

Benefity

Szkolenia online i offline
Program dla nowych pracowników wprowadzający ich do firmy
Możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne
Opieka medyczna
Karta multisport
Platforma MyBenefit, z punktami do wydania na kulturę, podróże, sport, naukę etc.
Ubezpieczenie na życie

Oferty pracy

...
02.10.2022
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta
angielski, rosyjski
REKRUTACJA ZDALNA
...
02.10.2022
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
angielski, rosyjski, ukraiński
REKRUTACJA ZDALNA
...
02.10.2022
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Accenture

ul. Przykopowa 26
01-208 Warszawa
+48 22 464 00 00

Accenture

Browary Warszawskie Grzybowska 60
00-844 Warszawa

Accenture

Siedziby klientów
30-001 Kraków