Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Accenture to wiodąca, globalna firma świadcząca profesjonalne usługi na rzecz przedsiębiorstw, będących światowymi liderami, a także organizacji rządowych i pozarządowych. Accenture wspiera ich w zakresie cyfryzacji, optymalizacji operacji, zwiększania rentownością, a także działań o charakterze prospołecznym, dostarczając skalowalnych, szybkich i wymiernych rezultatów. Firma opiera się o talenty i innowacje, zatrudniając 743 tys. pracowników obsługujących klientów w ponad 120 krajach. W świecie, gdzie technologia jest nieodzownym elementem wprowadzania zmian, Accenture – znając doskonale zależności ekosystemów – jest jednym ze światowych liderów w obszarze ich implementacji. Łączy szerokie kompetencje technologiczne z gruntownym doświadczeniem z różnych branż, specjalistyczną wiedzą oraz globalnym zasięgiem. Dzięki unikalnemu połączeniu szerokiej gamy usług, rozwiązań i aktywów w ramach Strategy & Consulting, Technology, Operations, Industry X oraz Accenture Song, dostarcza wymiernych korzyści. Ten potencjał wraz z kulturą współdzielenia osiągnięć i tworzenia wartości w obszarze 360° pozwalają wspierać klientów w drodze do ich celu oraz budowaniu długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu. To właśnie wartość w obszarze 360°, którą tworzymy dla klientów, naszej organizacji, akcjonariuszy, partnerów i społeczności jest miarą naszego sukcesu.

Odwiedź nas na www.accenture.com.

 

Dołącz do nas!

Jedyną stałą jest zmiana.

Świat nieustannie rozwija się na naszych oczach, a Ty razem z nim. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a wraz z nimi możliwość testowania innowacyjnych rozwiązań oraz zdobywania cennych umiejętności. Wsparcie doświadczonych mentorów sprawia, że proces transformacji staje się dla Ciebie niezapomnianą, fascynującą przygodą. Szybko przekonujesz się, że Twoja otwartość i zaangażowanie realnie przyczyniają się do naszego wspólnego rozwoju.

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Co nas wyróżnia?

Lepsza przyszłość zaczyna się dzisiaj. Rozwój naszych pracowników traktujemy priorytetowo. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które ograniczają nasz wpływ na środowisko naturalne. Cenimy różnorodność i wspieramy promocję dobrych wzorców pełnej akceptacji społeczności LGBT, mniejszości etnicznych czy osób z niepełnosprawnością. Promujemy miejsce pracy przyjazne rodzicom, gdzie mogą spełniać się zawodowo, rodzinnie i mieć czas na realizację własnych pasji. Stawiamy na kobiety w rolach liderów.

Zmiana zaczyna się od każdego z nas.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników: „Naszych przyszłych liderów wyłaniamy w Accenture Operations poprzez specjalne programy rozwojowe oraz bardzo nowatorskie podejście do zarządzania talentami w naszej firmie. W efekcie bardzo często nasi przyszli team leaderzy mogą przygotować się do roli poprzez plan sukcesji (czyli formalne zastępowania swojego team leadera). Na naszych pracowników nie patrzymy tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, kim są dzisiaj, ale najbardziej interesuje nas to, kim mogą być w przyszłości, jakie mają aspiracje, jakie mają silne strony i jak każdy z tych diamentów może stać się brylantem.”

Edyta Gałaszewska-Bogusz, Service Delivery Operations Lead for Poland

Czym się zajmujemy

Strategy & Consulting

Bądź zaufanym partnerem dla liderów biznesu. Wykorzystaj dane, spostrzeżenia i wiedzę branżową, aby dostarczać wymierne rezultaty, umożliwiające odniesienie sukcesu w cyfrowym świecie.

Technology

Pracuj nad programami transformacji biznesowej i informatycznej dla globalnych klientów, wykorzystując najnowsze technologie w zakresie chmury, bezpieczeństwa, danych, AI, technologii cyfrowych, Industry X, platform korporacyjnych i inteligentnej automatyzacji.

Song

Realizuj śmiałe pomysły o największym wpływie dzięki nieograniczonemu potencjałowi kreatywności, technologii i inteligencji.

Operations

Twórz na nowo sposób pracy ludzi i firm, wykorzystując do podejmowania decyzji kompleksowe dane, innowacyjne technologie oraz inteligentne maszyny.

Industry X

Łącz możliwości cyfrowe z wiedzą inżynierską i produkcyjną poprzez wykorzystanie danych i technologii transformacyjnych jak digital twins, AI, IoT, cloud/Edge, 5G, zaawansowana robotyka i metaverse.

Dołącz do Accenture i stań się częścią zmiany.

Proces rekrutacji

Galeria

Benefity

Szkolenia online i offline
Program dla nowych pracowników wprowadzający ich do firmy
Możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne
Opieka medyczna
Karta multisport
Platforma MyBenefit, z punktami do wydania na kulturę, podróże, sport, naukę etc.
Ubezpieczenie na życie

Oferty pracy

...
23.07.2024
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza, Obsługa klienta
angielski, szwedzki
REKRUTACJA ZDALNA
...
23.07.2024
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza, Sprzedaż
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
...
23.07.2024
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, szwedzki
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Accenture

Sienna 39
00-121 Warszawa

Accenture

Pawia 21
31-154 Kraków

Accenture

Strzegomska 142
54-429 Wrocław

Accenture

Chorzowska 148
40-101 Katowice

Accenture

Wólczańska 178
90-530 Łódź

Accenture

al. Grunwaldzka 347
80-309 Gdańsk

Accenture

Plac Brama Portowa 1
70-225 Szczecin